Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czarnecki w Kaliszu.

 
Opis zaczerpnięty z FB. "Nie wiem, kiedy ostatnio wstrząsnęło mną jakieś wydarzenie tak mocno, jak incydent na spotkaniu przedwyborczym europosła Czarneckiego. Oto niepełnosprawny mężczyzna w emocjach zaognionej przez zwolenników PiS dyskusji upada na ziemię w ataku padaczki, co spotyka się z dzikim, ninawistnym triumfem stojących tam ludzi. I tego chorego, półprzytomnego człowieka jakiś bandzior zaczyna wlec po podłodze, zaś osobnik mieniący się europarlamentarzystą podjudza publiczność, krzycząc o udawaniu i prowokacji. Dopiero inny europoseł PiS powstrzymuje ten wybuch nienawiści i umożliwia udzielenie choremu pomocy. Skala zdziczenia zwolenników "dobrej zmiany" dalece wykracza poza emocje jej przeciwników - mam wrażenie, że narasta ono w miarę pojawiania się kłopotów tego środowiska i spadku sondaży. Ogromna, druzgocąca wręcz przewaga sondażowa skurczyła się mocno w ostatnich miesiącach i tym ludziom zaczyna chyba zaglądać w oczy zwyczajny strach - że stracą władzę, że wypadną z obiegu, że znikną posady, że niektórzy z nich staną nagle przed zarzutami. To wystarczające powody, by nienawidzić aż do tego stopnia, by chorego, niepełnosprawnego człowieka wlec po podłodze jak worek."

 


PIOTR FIJAŁKOWSKI
 
Data pliku video: 2018-06-03, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kaliski - powiat w południowo – wschodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kaliszu. W skład powiatu wchodzą gminy: Blizanów, Brzeziny, Ceków Kolonia, Godziesze Wielkie, Kalisz, Koźminek, Lisków, Mycielin, Opatówek, Szczytniki i Żelazków, zajmując powierzchnię 1160 km kw.

Atrakcje przyrodnicze regionu stanowią: rezerwaty przyrody („Brzeziny” i „Olbina”), obszary chronionego krajobrazu (Dolina Rzeki Prosny i Dolina Rzeki Swędrni), Jeziorko Pokrzywnickie i zbiornik Murowaniec na Swędrni; zaś do wartych zobaczenia zabytków powiatu zaliczaja się: zespoły pałacowe i dworskie gminy Blizanów, mauzoleum księcia Józefa Zajączka w Opatówku czy Kaliska Kolej Dojazdowa wybudowana w latach 1914 -1917.

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 12 i 25.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola