Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KZPT Kalisz Hełmy Strażackie - #zostaństrażakiem #naMANIACZKU IFRE EXPO Kielce odc. 3

 
Z góry przepraszam za jakoś dźwięku, gdyż mikrofon nie spełnij swojej roli. Mam nadzieję, iż będziecie tolerancyjni. A teraz do meritum. Strażackie hełmy Tytan i Vulcan, to sztandarowe produkty Kaliskich Zakładów Przemysłu Terenowego, zdobywające nabywców nie tylko w kraju, ale i na świecie. Po 18. latach zarządów komisarycznych i długim okresie niepewności firma wyszła na prostą. Cała produkcja odbywa się już w nowych halach przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty gwarantujące, że kaliskie hełmy doskonale spełniają funkcje ochronne i użytkowe. Obecnie około 25 procent wyrobów trafia na eksport. Kaliskie hełmy nie ustępują parametrami tym oferowanym przez wielkie koncerny Niemiec i Francji, a są o połowę tańsze. Możliwe, że uda się wejść także na rynki dotychczas zmonopolizowane przez te zachodnie giganty. Trwają już rozmowy z dystrybutorami i jeszcze w tym roku mają być podpisane próbne kontrakty.

 


ZOSTAŃ STRAŻAKIEM
 
Data pliku video: 2018-09-10, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kaliski - powiat w południowo – wschodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kaliszu. W skład powiatu wchodzą gminy: Blizanów, Brzeziny, Ceków Kolonia, Godziesze Wielkie, Kalisz, Koźminek, Lisków, Mycielin, Opatówek, Szczytniki i Żelazków, zajmując powierzchnię 1160 km kw.

Atrakcje przyrodnicze regionu stanowią: rezerwaty przyrody („Brzeziny” i „Olbina”), obszary chronionego krajobrazu (Dolina Rzeki Prosny i Dolina Rzeki Swędrni), Jeziorko Pokrzywnickie i zbiornik Murowaniec na Swędrni; zaś do wartych zobaczenia zabytków powiatu zaliczaja się: zespoły pałacowe i dworskie gminy Blizanów, mauzoleum księcia Józefa Zajączka w Opatówku czy Kaliska Kolej Dojazdowa wybudowana w latach 1914 -1917.

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 12 i 25.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola