Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Z wizytą w: Hovel Barber Shop // Kalisz // 15.09.2018

 
Dziś zapraszam was na wizytę w Kaliszu, gdzie spędziłem 3 lata na studiach. Udamy się do barber shopu Hovel - nowo otwartej, męskiej strefy gdzie można ostrzyć włosy, brodę, napić się dobrej rudej i pogadać jak facet z facetem, a to wszystko przy dobrej muzyce i zapachach talku i wody kolońskiej. Więcej o samym miejscu i usługach w filmie. Serdecznie zapraszam ! Relacja na blogu: jeszcze się pisze :) Hovel Barber Shop: FB: facebook.com/hovelbarber/ INSTA: instagram.com/hovelbarber/ BOOKSY: booksy.com/pl-pl/11425_hovel-barber-shop_barber-shop_17173_kalisz Polub i śledź mnie tutaj: FACEBOOK: facebook.com/beardrustofficial INSTAGRAM: instagram.com/beardrust TWITTER: twitter.com/beardrust Zdjęcie w miniaturze i filmie autorstwa Izabeli Mikołajczyk Muzyka: Jeremy Blake - Smile Silent Partner - Big Hands Silent Partner - Sun Spots

 


beardrust official
 
Data pliku video: 2018-09-19, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kaliski - powiat w południowo – wschodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kaliszu. W skład powiatu wchodzą gminy: Blizanów, Brzeziny, Ceków Kolonia, Godziesze Wielkie, Kalisz, Koźminek, Lisków, Mycielin, Opatówek, Szczytniki i Żelazków, zajmując powierzchnię 1160 km kw.

Atrakcje przyrodnicze regionu stanowią: rezerwaty przyrody („Brzeziny” i „Olbina”), obszary chronionego krajobrazu (Dolina Rzeki Prosny i Dolina Rzeki Swędrni), Jeziorko Pokrzywnickie i zbiornik Murowaniec na Swędrni; zaś do wartych zobaczenia zabytków powiatu zaliczaja się: zespoły pałacowe i dworskie gminy Blizanów, mauzoleum księcia Józefa Zajączka w Opatówku czy Kaliska Kolej Dojazdowa wybudowana w latach 1914 -1917.

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 12 i 25.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola